Porządne narzędzia dla mechaników -pytanie o markę

Witajcie.

Nie jestem do końca pewny, czy forum jest właściwe.. Ale mimo to – wypada spróbować 😉

Posiadam warsztat zatrudniający kilkanaście osób. Przerobiłem już wiele narzędzi marki toya, yato (i inne vorele), jak i sporo narzędzi pokroju marek typu stanley itp.

Niestety, absolutnie żadne do tej pory nie spełniły moich wymagań. Pisząc wymagań mam na myśli wielomiesięczne codzienne używanie podczas typowych prac montażowych/demontażowych.

Z jednej strony – ja oczywiście rozumiem, że narzędzia się zużywają…. A z drugiej – ewidentnie mogę poznać różnicę w jakości danych narzędzi (a co za tym idzie – w ich trwałości). I tak, przykładowo – narzędzia marki yato zużywały się u mnie zaskakująco szybko, ale już narzędzia marki stanley – wolniej. Szukam czegoś co będzie jeszcze lepsze a jednocześnie (biorąc pod uwagę cały okres użytkowania) tańsze.

Pytanie jest następujące – czy istnieje aktualnie na rynku jakaś marka (niekoniecznie znana…) która ma w swojej ofercie narzędzia przede wszystkim PORZĄDNE? Kwestia ceny schodzi na drugi plan (oczywiście nie mam na myśli klucza 10 za cenę 300zł…)___________

pozdrawiam!

Bartek